www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Vespa / LX 125 3V i.e 
 
Vespa / LX 125 3V i.e

Vespa LX artık 3 valflı.

Daha temiz çalışan motorlar daha düşük yakıt sarfiyatı, daha yumuşak güç aktarımı ve artırılmış sürüş keyfi sunmakta. Vespa, benzersiz stili ile birlikte hiç bitmeyen başarısının merkezinde yer alan teknolojik üstünlüğünü bir kez daha gözler önüne sermekte. Efsanevi stili ile trend ve moda geçişlerine alışık olan Vespa, sürekli olarak teknolojik evrimin içersinde yer almıştır. Bu süregelen mükemmeliyet koşusunda yeni bir bölüm ortaya konmakta: 125 cc motorlar Vespa LX'i karbüratörden kurtararak yüksek teknolojili bir elektronik yakıt sistemine sahip olmasını sağlamakta.

Vespa bu modelinde yine geçmişten gelen karakteristik özelliklerini ve benzersiz çelik gövde şeklini en son teknolojiyle birleştirerek , şehrin en çevik yıldızı ünvanını kimseye kaptırmadı. Elektrik enjeksiyonlu Vespa LX 125 i.e., benzersiz bir zarafet ve tarz ile şehirde teknolojik açıdan ileri bir scooter üzerinde dolaşmak arzusunda olan kişilere yönelik ortaya konan, gerçekten eşsiz ve büyüleyici bir araçtır.

Vespa LX 125 3V i.e.'nin ultra modern formları, en klasik Vespa tarzını yansıtan işaretlere sahiptir. Ebedi zarif dizaynı ve kompakt çelik gövdesi, şehir içi trafiği çilesinde göze çarpan atik bir Vespa yaratmak üzere bir araya geldi. Yuvarlak farlar, geniş, çelikten (Vespa'nın tüm gövdesi gibi) koruyucu bacak siperi, yeni, daha geniş ve daha rahat selesi,dikiz aynalarında ve çamurlukta yer alan yeni krom detaylar; tümü dünyanın en ünlü scooterda birleşmiştir.

Elektronik yakıt sisteminin gelmesiyle Vespa LX 125 i.e., sağlam ve güvenilir 4 zamanlı, 3 vaflı , hava soğutmalı motordan güç almakta. Böylelikle en son emisyon standartlarını karşılamakta ve de yakıt verimi ve düşük maliyetler sunmaktadır. Gövde daha fazla dayanıklılık ve sürüş hassasiyeti açısından bütünüyle çeliktendir. 11" ve 10" tekerlekler, klasik bir ön/arka tamburlu fren sistemi ve süspansiyon düzeneği arkada ayırt edici özel bir ön bağlantı kolu ve ayarlanabilir bir hidrolik monoşok özelliği sağlamaktadır ki bu da Vespa LX 125 i.e.'nin teknik makyajını tamamlamaktadır.
 

motor

 Tek silindir, 4 Zamanlı, 3 Sübaplı

motor hacmi

124 cc 

Maximum güç

8.5 kW (11.6 HP) at 8,250 rpm

Maximum tork

10.7 Nm at 6,500 rpm 

besleme

elektronik enjeksiyon 

soğutma

hava ile 

debriyaj

 otomatik, kuru tip santrifüjlü

vites

 değişken kayışlı aktarım sistemi

arka fren

 kampanalı tip

Ön fren

 200 mm paslanmaz çelik disk

jant ölçüleri

 Ön: 11inc x 2.5inc arka: 10inc x 3.00inc

Ön lastik

 İç lastiksiz 110/70-11inc

arka lastik

 İç lastiksiz 120/70-10inc

uzunluk

 1.770mm

genişlik (en geniş yer)

 740mm

aks aralığı

 1.280mm

sele yüksekliği

785 mm

kuru ağırlık

 

yakıt deposu

 8.2 lt

en yüksek hız

 

egzost çıkışı

 


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.