www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Vespa / GTV 300 Via Della Moda 300 i.e 
 
Vespa / GTV 300 Via Della Moda 300 i.e

Bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespa GTV grubuna bir üye daha katıldı. Yepyeni rengiyle GTV "Vie della Moda" bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların yeni gözdesi olacağı kesin. Özel ve sofistike renk seçeneği ile sunulan yeni GTV "Vie della Moda" vintage Vespaların formlarını vurgulamaktadır.

Özellikler

GTV "Vie della Moda" elektronik enjeksiyonlu ve Euro3 uyumlu ultra-modern ve güçlü 300 cc sıvı soğutmalı 4 valflı motoru ile yakıt tüketimini ve emisyonları önemli ölçüde kontrol eden yakıt enjeksiyonunun kullanımı sayesinde, rakipsiz bir esneklik ve duyarlılık gösterir.

Tasarım

GTV'nin ön çamurluğunda bulunan far eski Vespa'ları hatırlatmaktadır. Gidon da aynı şekilde-eski Vespaların basit, açıktaki metal borusu şimdi Vespa GTV "Vie della Moda"da yeniden karşımıza çıkarak, günümüzün motosikletlerinde görülen trendi yansıtıyor. İki kişilik şık ve rahat selesi orijinal Vespalardaki gibi iki ayrı oturma yerine bölünmüştür, şık borular ise siluetini vurgulamaktadır. Bu özels eri için seçilen kıpkırmızı sele, Vespa GTV "Vie della Moda" için özel olarak geliştirilen şık erik rengi ile uyum sağlamaktadır. Artık krom kaplama olan beş ispitli tekerlekler de "Vie della Moda"ya yönelik ekstra özel bir dokunuştur.

Teknik Detaylar

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV "Vie della Moda", önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli şasi ortaya koymakta.
 

motor

tek silindirli 4 zamanlı 4 sübaplı

silindir hacmi

278 cc

max güç

22 hp 7.500 rpm'de

max tork

22.3 nm 5.000 rpm'de

besleme

enjeksiyon lambda sensörlü

soğutma

sıvı ile

debriyaj

otomatik, kuru tip santrifüjlü

vites

değişken kayışlı aktarım sistemi

arka fren

220 mm disk ile

Ön fren

220 mm disk ile

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-12"

arka lastik

İç lastiksiz 130/70-12"

uzunluk

1.930 mm

genişlik (en geniş yer)

770 mm

aks aralığı

1.370 mm

sele yüksekliği

790 mm

kuru ağırlık

148 kg

yakıt deposu

9.2 lt

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.