www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Vespa GTS Super Sport 
 
Vespa GTS Super Sport

Zarif, parlak, güçlü...

Vespa GTS Super Sport, Vespa markasının stil, rahatlık, güvenirlik ve sağlamlılık değerlerinin bir özetidir. Vespa GTS'in zarafeti ve "Super Sport" birleşip yeni bir Vespa doğdu. Daha da sportif ve atılgan olan son model GTS SuperSport, bir tutku objesi olmak için dizayn edildi.

Özellikler

Bir kez daha Vespa, yelpazesini genişletmek adına yani bir görünüme kavuşmakta. Ve bu kez, hiçbir şeyden ödün vermeden, sportif karakterine vurguda bulunan yeni gövdesi ile inşa edilmekte. Vespa GTS 300 Super Sport, sadece sportif yaklaşımı ve performansı birleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda farklılık ve karakter de sunuyor. Super Sport, tasarımı ve teknolojisi sayesinde muhteşem Vespa koleksiyonundan sportif bir klasiği yeniden yorumluyor.

Tasarım

Orijinal, dayanıklı, titanyum grisi çelik gövde, yeni GTS Super Sport'un dizaynını ve sağlamlılığını vurguluyor. Süspansiyon kapağı ön yayda baş döndürücü bir kırmızı renkte boyalı ki bu yeni GTS 300 Super Sport'u farklı kılmakta. Yeni ön siperlik aynı zamanda sportif kişiğini de ortaya koymakta, park lambaları krom özellikleri arttırılmış bir tarz hava girişi ile değiştirilmiş durumda. Yeni iki ton alaşımlı tekerlek jantları, geçmişteki demonte edilebilir olanları anımsatmaktadır.

Teknik Detaylar

Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTS 300 Super ve Super Sport, önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli bir şasi ortaya koymakta. Ön süspansiyon, mükemmel dinamik fonksiyonel özellikler ile Vespa tarihinde bir fenomen olan klasik bağlantı koluna sahiptir. Bu sistem, destek ve amortisör fonksiyonlarını birbirinden ayırmakta ve böylece doğal fren ve ileri atılma önleyiciözellik sağlamaktadır. Arkada, transmisyon karterine ve de egzost desteğine iki yaylı, ön yük ayarlanabilir hidrolik amortisörler sabitlenmiştir.
 

motor

tek silindirli 4 zamanlı 4 sübaplı

slindir hacmi

278 cc

max güç

22 hp 7.500 rpm'de

max tork

22.3 nm 5.000 rpm'de

besleme

enjeksiyon lambda sensörlü

soğutma

sıvı ile

debriyaj

otomatik, kuru tip santrifüjlü

vites

değişken kayışlı aktarım sistemi

arka fren

220 mm disk

jant ölçüleri

Ön: 12" x 3.00 arka: 12" x 3.00"

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-12"

arka lastik

İç lastiksiz 130/70-12"

uzunluk

1.930 mm

genişlik (en geniş yer)

755 mm

aks aralığı

1.370 mm

sele yüksekliği

790 mm

kuru ağırlık

148 kg

yakıt deposu

9.2 lt

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.