www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Moto Guzzi / California 1400 Touring ABS 
 
Moto Guzzi / California 1400 Touring ABS

California 1400 Touring, California'nın en klasik dışa vurumu, büyük seyahatçileri, uzun mesafe sürücüleri ve araba olmasa da yaşayabilen ama motosikletlerine çok bağlı olanları hedefliyor. Hepsinin ötesinde, konfor, aerodinamik korunma ve kargo kapasitesi göz önünde bulundurulduğunda Touring versiyonu dört tekerlekli amiral gemilerine bile rakip niteliğinde, ama bu özgürlük hissi ve sürüş keyfini yalnızca bir motosiklet, ya da daha doğru tabirle bir Moto Guzzi verebilir.

Prestijli iki renkli sele, "Devriye" tarzı bir ön cam, krom yan ışıklar, 35 litre yan sepetler, motor koruması ve sepet koruma kitleri ile lüks bir donatıma sahip olan Touring, Avrupa'nın en büyük V ikiz motorundan güç alan ultra kromlu ve teknolojik bir"touring aracı", tüm gün titreten bir sesle yol alabiliyor ve gerektiğinde boğa misali gücünü ortaya çıkararak iki ya da dört tekerlekli herhangi bir aracı arkasından baktırabiliyor.

Sürüş sırasında, 2.750 rpm'de asfalta 120 Nm tork veren büyük 1.380 cc motorun sesi içinde kalıyorsunuz ya da biraz sürat kazanıp, rölanti devrinin hemen üzerinde Mandello del Lario üretimi 90° V'nin göğsünde atan 104 mm'lik pistonların tübüler şasiye takılan yenilikçi elastik kinematik aparat ile filtrelenen sesini dinleyerek uçuşa geçiyorsunuz. Sürücünün motosikleti ile diyalog kurduğu geniş alanlar, derin bir ruhla kadifemsi bir sürüş, kayarcasına kolay yerinden fırlarken en üst düzeyde performans, şehirdeki mağazaların vitrin camlarında kendi yansımasına bir göz atış, 'Mandello üretimi' aktarma organlarının karakteristik homurtusuyla sarmalanmak. Tasarımın kasti minimalist görünümü, rakiplerin ürettiği diğer motorlarda bulunamayacak teknolojik içeriği daha da ön plana çıkarıyor. California Touring, seyahat amaçlı kız kardeşi gibi hız kontrolü ve MGCT çekiş kontrolü (üç farklı seviyeye ayarlanabilen) ile standart olarak geliyor ve Ride by Wire sistemi sayesinde motor yanıtı üç moda ("Turismo", "Veloce" ve "Pioggia") göre ayarlanabiliyor. California Touring sürücüsü motosikletinin kişiliğini rota ve kullanım tipine göre seçebildiği gibi aynısını Moto Guzzi tarafından şimdiye kadar üretilen en zengin aksesuar kataloğundan yararlanarak kendi kişiliği için de yapabiliyor.
 

Motor 2 silindir 90° V-Twin 4 zamanlı
Silindir hacmi 1.380 cc
Max güç 96 hp 6.500 rpm
Max tork 120 Nm 2.750 rpm
Besleme Elektronik enjeksiyon
Soğutma Hava ve yağ
Debriyaj Kuru tip tek disk
Vites 6 vites
Arka fren 280 mm disk
Ön fren 320 mm çift disk
Jantlar Ön: 3.50" x 18" Arka: 6.00" x 16"
Ön lastik İç lastiksiz 130/70 - 18"
Arka lastik İç lastiksiz 200/60 - 16"
Uzunluk 2.445 mm
Genişlik (En geniş yer) 1.030 mm
Aks aralığı 1.685mm
Sele yüksekliği 740 mm
Kuru ağırlık 322 kg
Yakıt deposu 20.5 litre
Egzost çıkışı Euro 3 normlarında

 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.