www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Moto Guzzi / V7 Stone 750 
 
Moto Guzzi / V7 Stone 750

Yeni motor, yenilenmiş tasarım, yeni donanım. V7 efsanesi şimdiye kadar ki en yüksek zirvesine ulaşıyor.

V7 serisinin giriş seviyesi olan bu model donanımıyla birlikte stilindeki çok yönlülük ile kendini belli ediyor. Yeni hafif, minimalist alaşım tekerlekler sayesinde yeni V7 Stone diğer iki versiyondan çok daha geniş bir kitleyi cezp ediyor, krom plaka seçimlerinde bile eski efsanevi Moto Guzzi motosikletlerinden esinlenilmiş. Bazit altı çatallı direğe sahip tekerlekler ile kombine sade renk krom kaplamanın ve çeşitli metalik tonların parlaklığını artırarak tüm pakete harika bir çekicilik ve modernizm kazandırıyor ve yeni estetik kişiselleştirmenin geliştirilmesi için ideal tabanı sunuyor.

Oranı 9.2'den 10.2'ye bir puan artan yeni, daha yüksek performanslı pistonların kullanılması sayesinde ezme alanı ve sıkıştırma oranı da artırılmış. Piston tepesinde elde edilen keselere ek olarak, bunların altları ağırlığı artırmadan yapıyı sağlamlaştırmak için tamamen yeniden tasarlanmış. Segmanlar da yeni ve daha modern boyut, malzeme ve şekillerden üretilmiş ve verimlilik ve yağ tüketimi parametrelerinde iyileşme sağlıyor.

Daha geniş ve ortalama çalışma sıcaklığını azaltmak için daha da ayrı olan yeni silindir kanatçıkları güç tesisinin genel verimliliğine katkıda bulunuyor ayrıca yeni filtre kutusu Mandello ikiz silindirin "soluk alma" ihtiyacını karşılamak için yeniden tasarlanmış ve selenin altına taşınarak "V" motorun görünür kalması ve bakımının kolaylaştırılması sağlanmış.

Bu yeni yapılandırma ile Mandello çift silindir artık sürüş torku ve özellikle %12 artan maksimum güç açısından artık daha güçlü, genişletmeye daha yatkın ve 2800 devirde bile artan beygir gücünü dışa vuracak kıvrımlara sahip, aynı zamanda artan verimlilik sayesinde yakıt tüketimi ve emisyonlarda daha fazla azalma (%10'dan fazla) var; karışlık döngüde 23Km/lt performans elde ediliyor. Aktarım da elden geçmiş, hala beş vites, ama yeni ön seçici ile kontrolü daha sorunsuz, kesin ve sessiz.
 

Motor 2 silindir 90° V-Twin 4 zamanlı
Silindir hacmi 744 cc
Max güç 50 hp 6.200 rpm
Max tork 60 Nm 2.800 rpm
Besleme Elektronik enjeksiyon
Soğutma Hava
Debriyaj Kuru tip tek disk
Vites 5 vites
Arka fren 260 mm disk
Ön fren 320 mm disk
Ön lastik İç lastiksiz 100/90 - 18"
Arka lastik İç lastiksiz 130/80 - 17"
Uzunluk 2.184 mm
Genişlik 800 mm
Aks aralığı 1.449 mm
Sele yüksekliği 805 mm
Kuru ağırlık 180 kg
Yakıt deposu 22 litre (4 litre yedek içinde)
Egzost çıkışı Euro 3 normlarında

 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.