www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Aprilia / Caponord 1200 Travel Pack 
 
Aprilia / Caponord 1200 Travel Pack
Aprilia, seyahat, eğlence ve günlük kullanım için mükemmel bir motor yaparak sokak enduro segmentinde devrim yapıyor. Yeni Caponord 1200 ABS, Aprilia'nın üst düzey rekabette edindiği teknolojiyi tüm araçlara yayması deneyiminden yararlanıyor.Karşınızda Caponord 1200 ABS, her durum için mükemmel bir motor. Gelişmiş ve hafif kasası sayesinde kolay yönetiliyor ve şehirde çevik, sofistike elektronik yönetimi ve büyük iki silindirli motoru sayesinde şehir dışında hızlı ve eğlenceli, ergonomik ayrıntıya gösterilen özel itina ve rüzgar tüneli etütleri sayesinde mükemmel rüzgara karşı koruması ile uzun yolda sürücü ve yolcu için konforlu.
 
Dik ve rahat sürüş pozisyonu, baskın bir pozisyon bulmak adına yapılan özel ergonomik çalışmaların bir meyvesi, ama aynı zamanda uzun yolculuklarda yormuyor da; bir yarış havası katmak için seçkin kırmızı dikiş ile üretilen sele özellikle rahat bir yastığa sahip ve yalnızca zeminden 840 mm yüksekliği ile her ağırlıktaki sürücülere her zaman tam araç kontrolü sağlıyor. 
 
Yolcu konforuna da bir hayli dikkat edilmiş: Büyük ve düz sele kısmı sürücünün selesinden ayrı ve öne kaymayı önleyecek bir şekle sahip, bu da her sürüş koşulunda optimum konforu sağlarken tutamaklar sağlam ve rahat bir kavrama sunuyor. "Döner" teknoloji ince duvarlı naylon deponun büyük bir şekil serbestliği ile üretilmesini sağlıyor ve hafifliğe katkıda bulunuyor. Bu şekilde yanal boyutlar minimuma düşüyor ve sürücünün mükemmel bacak konumuna yar sağlıyor. 24 litrelik kapasitesi bir dolumda 300 km'den fazla menzil sağlamaktadır.
 
Caponord 1200 ABS tasarımı, motor sepetlerini aracın dahili parçası olarak düşünülerek yapılmış: Bu, alçak susturuculu bir egzoz sistemi düzeni seçeneği ile birlikte boyutların önemli oranda sınırlandırılmasını sağlıyor. 29 litre kapasiteli sepetler takıldığında arka kaporta profilime özellikle uyumlu kalıyor (toplam boyut yalnızca 908 mm) ve yolcu için bir rahatsızlık yaratmayıp yerleşmesini kolaylaştırıyor ve sürüş konforunu sağlıyor. Aprilia ayrıca tutkunlarını da düşünmüş: Susturucu yüksekliği ayarlanabiliyor, sepetler takılmadığında bu düzen daha sportif ve agresif bir görünüm kazandırıyor. Zengin 
 
Caponord 1200 akseesuar katalogunda bulabileceğiniz renk kodlu sepetleri takmak için ayrı bir donanım gerekmiyor, bu da takılmadıklarında motosikletin hatlarını bozan bileşenlerin önüne geçmektedir

otor 2 silindir 90° v-twin 4 zamanlı
silindir hacmi 1.197 cc
max güç 128 hp 8.500 rpm
max tork 116 nm 6.500 rpm
besleme elektronik enjeksiyon
soğutma sıvı
debriyaj islak tip, hidrolik destekli
vites 6 vites
arka fren 240 mm disk
Ön fren 320 mm çift disk
jantlar Ön: 3.50" x 17" arka: 6.00" x 17"
Ön lastik İç lastiksiz 120/70 - 17"
arka lastik İç lastiksiz 180/55 - 17"
uzunluk 2.440 mm
aks aralığı 1.565mm
sele yüksekliği 840 mm
yakıt deposu 24 litre (5 litre yedek içinde)
egzost çıkışı euro 3 normlarında

 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.