www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Aprilia / Scarabeo 200 i.e. 
 
Aprilia / Scarabeo 200 i.e.

Şehri şıklık içinde yaşayın! İki tekerli tasarımın ikonlarından birisini tam bir güven içinde kullanın. Tamamen yeni, daha modern ve Scarabeo'nun bu kadar çok satılmasını sağlayan tüm özgün özellikleri koruyan daha kompakt tasarımı ile yeni Scarabeo. Scarabeo 200 i.e. yenilikleriyle çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor, şıklığı ve performansıyla da göz dolduruyor.

Tasarım

Bir çok yeni tasarımıyla Scarabeo şehir scooterı dizaynını yeniden şekillendiriyor. Ön tarfataki ayaklık bölümü oldukça düzdür. Bu sayede ön tarafta sizin ve eşyalarınız için daha geniş bir alan kalıyor. Tamamen analog olan gösterge paneli rahatlıkla gidondan kontrol edilebiliyor. Scarabeo'yu bir çok motordan farklı kılan en güzel özelliklerinden biri de kötü hava koşullarında sizi uyarıyor olması. "Buz uyarıcı" alarmı sayesinde sizi buzlu bir zemine yaklaşmadan önce uyarıyor.

Teknik Detaylar

İlk kez Scarabeo'da sürücü iki farklı motor arasında seçim yapabiliyor. ECO'yu tercih ederek benzin tüketiminde %7'ye kadar tasarruf edebilir veya Sport'u tercih ederek scooterın performansını gidondan kontrol ederek arttırabilirsiniz. 200 cc hacimli Scarabeo sıvı soğutmalı ve 4 zamanlıdır. Son derece güçlü tork ile birlikte motor 8.000 rpm'de 19.5 hp performans sergiliyor. Bu verilerde gösteriyorki Scarabeo çoşkulu bir şekilde hızlanan bir scooter ama koşulda da güvenilir.
 

motor

tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı

silindir hacmi

181 cc

max güç

19.3 hp 8.250 rpm'de

max tork

17.2 nm 7.500 rpm'de

besleme

elektronik enjeksiyon

soğutma

sıvı ile

debriyaj

otomatik kuru tip santrifujlu

vites

değişken kayışlı aktarım sistemi

arka fren

220 mm disk ile

Ön fren

260 mm disk ile

jant ölçüleri

Ön: 16" x 2.5" arka: 16" x 3"

Ön lastik

İç lastiksiz 100/80-16"

arka lastik

İç lastiksiz 120/80-16"

uzunluk

2.040 mm

genişlik (en geniş yer)

725 mm

aks aralığı

1.380 mm

sele yüksekliği

810 mm

kuru ağırlık

154 kg

yakıt deposu

8.5 lt.

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.