www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Aprilia / Mana 850 GT ABS 
 
Aprilia / Mana 850 GT ABS

Aprilia sayesinde motosiklet sürücüleri artık sürüş için tamamen yeni bir yaklaşım keşfedebilirler. Mana 850 GT ABS , yeniliklerin habercisidir ve son derece gelişmiş, sürücü dostu bir teknolojiyle donatılmıştır. Hiçbir motosiklet bu kadar çok yönlü, proaktif ve sürüşü keyifli olmamıştı.

Tasarım

Mana 850 GT ABS, seçkin ve kusursuz İtalyan tasarımıyla motosikletler arasında benzersizdir. 16 litre'lik depo, ağırlığı daha uygun şekilde dağıtmak ve motosikletin ağırlık merkezini düşürmek için normalden alçak bir seviyeye, koltuğun alt kısmına yerleştirilmiştir. Deponun "geleneksel" olarak bulunduğu yerde, kaymaya ve çizilmeye dayanıklı maddeyle kaplanmış ve bir tam yüz kaskı taşıyabilecek genişlikte bir aydınlatılmalı saklama bölmesi bulunur. Ayrıca, bölmede, bir cep telefonu gözü ve 12 V elektrik prizi vardır.

Teknik özellikler

Mana 850 GT ABS motoru, çift silindirli tasarımı, elektronik yakıt enjeksiyonu, yüksek tork ve daha da önemlisi klasik mekanik vites kutusunun yerini tümüyle alan ve sportif sürüş koşullarında bile yepyeni bir sürüş deneyimi sunan etkileyici şanzıman sistemiyle motosiklet dünyasında yeni ufuklar açmıştır. Mana'nın kompakt, sportif ve ekolojik 90° V twin motoru bu tür bir şanzıman için mükemmel bir bütünleyicidir. Bu motor, elektronik yakıt enjeksiyonu ve katalitik egzoz sayesinde en son Euro 3 emisyon standartlarıyla son derece uyumludur.
 

motor

2 silindir 90° v-twin 4 zamanlı

silindir hacmi

839.3 cc

max güç

76.1 hp 8.000 rpm'de

max tork

73 nm 5.000 rpm'de

besleme

weber-marelli elektronik enjeksiyon

soğutma

sıvı ile

debriyaj

otomatik, kuru tip santrifujlu

vites

değişken kayışlı aktarım sistemi

arka fren

260 mm disk ile

Ön fren

320 mm çift disk ile

jant ölçüleri

Ön: 17" x 3.5" arka: 17" x 6"

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-17"

arka lastik

İç lastiksiz 180/55-17"

uzunluk

2.080 mm

genişlik (en geniş yer)

800 mm

aks aralığı

1.463 mm

sele yüksekliği

800 mm

kuru ağırlık

230 kg

yakıt deposu

16 lt.

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.