www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Aprilia / RSV4 R APRC 
 
Aprilia / RSV4 R APRC

Aprilia RSV4 R APRC, Superbike şampiyonu RSV4 serisinin son aşamasıdır. RSV4 R APRC en yüksek performans ve teknolojik üstünlük arayan motor sporcuları için yaratılmıştır. Bu motosiklet performans sınırlarını yeniden belirler ve bunun ötesinde geleceğin performans göstergesine dönüşmesi kaçınılmaz olan bir konsept içerisinde sürücülere sunar.

Özellikler

Mükemmel kitle merkezleme, RSV4 R APRC çerçevesinin üstün güçlerinden sadece bir tanesidir. Bu her bir küçük detayın optimize edilmesiyle başarılmıştır. Bir yarış makinesinde yakıt tankı, yakıtın çağunluğu oturma yerinin altında kalacak şekilde yerleştirilir, bu motosiklet dengesini optimize eder ve tankın dolu ve boş olduğu durumlardaki sürüş farklılığını ortadan kaldırır.

Tasarım

Aprilia RSV4 R APRC inanılmaz ve devrim niteliğindeki görüntüsü ile kurallar kitabını yeniden yazıyor. Küçük kaportası, motosiklet şasisi ve mekanik aksamlarının teknolojik üstünlüğünü saklamak yerine sergiler. Böylece, çerçeve ve motor sadece teknik veya işlevsel unsurlar olmaktan tasarımın entegre bir parçası haline geliyor.
 

motor

65° v 4 silindir 4 zamanlı

silindir hacmi

999.6 cc

max güç

180 hp 12.500 rpm

max tork

115 nm 10.000 rpm

besleme

weber-marelli elektronik enjeksiyon

soğutma

sıvı ile

debriyaj

Çok balatalı ıslak tip

vites

6 vites ile

arka fren

220 mm disk ile

Ön fren

320 mm paslanmaz çelik çift disk ile

jant ölçüleri

Ön: 17" x 3.5" arka: 17"x 6"

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-17"

arka lastik

İç lastiksiz 190/55-17"

uzunluk

2.040 mm

genişlik (en geniş yer)

735 mm

aks aralığı

1.420 mm

sele yüksekliği

845 mm

kuru ağırlık

184 kg

yakıt deposu

17 lt.

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.