www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Aprilia / RSV4 Factory APRC 
 
Aprilia / RSV4 Factory APRC

World Superbike 2010'da RSV4 Factory modeli ile hakimiyetini ilan eden Aprilia, süper spor yol motosikletlerinde yeni kriterler tanımlayan özel motosiklet versiyonuna imza attı. Aprilia RSV4 Factory APRC özel versiyon, herkesin ulaşmaya çalışacağı yeni çıtayı belirliyor.

Özellikler

RSV4 Factory APRC SE, süper motosikletlerinin tarihinde bir dönüm noktasıdır. Yarış uzmanlığı ve Dünya Şampiyonu Max Biaggi'nin başarılı 2010 sezonu sırasında toplanan tüm göstergeler, geleceğin yol motosikleti gelişimi için yeni bir standart belirleyen bi motosiklette bir araya getiriyor. Olağanüstü APRC sistemi, şüphesiz bu yeni RSV4 versiyonunun en belirgen yeni özelliğidir. Bunun yanı sıra RSV4 Factory APRC SE özel versiyon motoru, zaten efsanevi olan teknik ve mekanik özelliklerini güncellemek için bir dizi iyileştirmeye de sahiptir.

Tasarım

RSV4 Factory APRC SE'de yapımına gösterilen özen sadece güzellik arzusunu tatmin etmekle kalmaz. RSV4 Factory APRC gibi yapılan bir motosiklet her durumda mükemmeldir, ama en önemlisi hedefini gerçekleştirmeyi amaçlar o da kazanmak. Bu nedenle her detay performansı ve işlevselliği artıracak, ağırlığı azaltacak, ürünün kalitesini ve güzelliğini artıracak şekilde düşünülmüştür.

Teknik Detaylar

Şasi performanısını artırmak ve sürücünün zevkine ya da piatin özelliklerine uydurmak için Aprilia RSV4 Factory neredeyse sonsuz değişiklik kombinasyonları sunar. Aprilia RSV4 eşsiz özellikleriyle dar bir 65° V dört silindirli motor kullanan tek süper spor motosikletidir. Bu seviyedeki bir motosiklette genelde doğal karşılanan çok ayarlı süspansiyonlar üç şasi değişikliği ile birleşitirilmiştir. Baş kısım konumu ve eğim açısı, arka yüksekliği, salınım kolu pin yüksekliği ve çerçevede motor konumu - sadece bu motosiklete özel yeni bir özelliktir.
 

motor

65° v 4 silindir 4 zamanlı

silindir hacmi

999.6 cc

max güç

180 hp 12.250 rpm'de

max tork

115 nm 10.000 rpm'de

besleme

weber-marelli elektronik enjeksiyon

soğutma

sıvı ile

debriyaj

mekanik kayma sistemi ile

vites

6 vites ile

arka fren

220 mm disk ile

Ön fren

320 mm paslanmaz çelik çift disk ile

jant ölçüleri

Ön: 17" x 3.5" arka: 17"x 6"

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-17"

arka lastik

İç lastiksiz 200/55-17"

uzunluk

2.040 mm

genişlik (en geniş yer)

735 mm

aks aralığı

1.420 mm

sele yüksekliği

845 mm

kuru ağırlık

179 kg

yakıt deposu

17 lt.

en yüksek hız

-

egzost çıkışı

euro 3 normlarında


 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.