www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Piaggio / MP3 Yourban ERL 300 i.e RL Sport 
 
Piaggio / MP3 Yourban ERL 300 i.e RL Sport

MP3 Yourban 300 R.L. Sport, MP3'ün tüm avantajlarını, ışık, çeviklik manevra kabiliyeti ve trafikte hareket için ideallik gibi özelliklerini bir kompakt scooterda birleştirerek 3 tekerlekli sınıfını zenginleştiriyor.

MP3 Yourban 300 R.L. Sport genç ve spor tasarımı ile ilk bakışta sizi cezbedecektir. Güçlü ön ve canlı arka bölümleri uyum içerisinde birleşerek ince ve hafif bir çizgi oluşturan stilistik bir dengeye sahiptir. Hem estetik hem de yapısal bakış açısından her bir bileşenin üzerinde en ince detayına kadar çalışılmıştır. İnce detaylarıyla oldukça şık bir görünüm sergileyen MP3 Yourban 300 R.L. Sport çift ön lastik ile eşsiz bir hale getirilen ön görüntü, güçlü ön far donanımı, LED günışığı sürüş ışıkları ve sinyal lambalarını entegre eden ve duman grisi etkili üst kaplamayla taçlandıran gidondan kontrol edilebiliyor. Kaportanın ikili renk düzeniyle alüminyum görünümlü boyalı ilaveler ile birlikte renkli parçalar, uyumlu renkteki oturma yeri iç kısımlarla harmanlanır.

İki ayrı seviyede oturma yeri, sürücü için rahat bir arka desteği barındırır. Oturma yeri sürüş sırasında kolaylık ve güven sağlayacak şekilde şekillendirilmiştir ve rahatlık sunar. Son derece geniş kask bölümü, iki tane siperlikli jet kaskı veya bir laptop çantasını içine alacak kadar rahat bir alan sağlar. Pratik ve gizli çanta kancası arka plaka bacak kalkanında entegre bir yer bulur kendisine.

Elektrik enjeksiyon sistemiyle yeni MP3 Yourban 300 R.L. Sport 300 cc tek silindirli, 4 zamanlı, 4 sübaplı motoru ile 7.500 rpm'de 22.4 hp ile maksimum güç sunar, 6.500 rpm'de 23.2 Nm'lik tork çıktısı verir. Güçlü motor kapasitesi ile yeni MP3 Yourban 300 R.L. Sport yollarda hızlı ve sportif bir şekilde akar. Çevre dostu MP3 Yourban 300 R.L. Sport aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışır.
 

Motor Tek silindir, 4 strok, 4 valf
Silindir hacmi 278 cc
Max güç 22.4 hp 7,500 rpm'de
Max tork 23.2 Nm 6,500 rpm'de
Besleme Elektronik enjeksiyon
Soğutma Sıvı ile
Vites Tork sunuculu Çevir ve yürü CVT
Arka fren Ø 240 mm disk ile Ø 22 mm çift piston hareketli kaliper
Ön fren Ø 240 mm çift disk ile Ø 30 mm çift piston sabit kaliper
Ön lastik İç lastiksiz 110/70 - 13"
Arka lastik İç lastiksiz 140/60 - 14"
Uzunluk 2.040 mm
Genişlik 760 mm
Sele yüksekliği 780 mm
Kuru ağırlık 205 kg
Yakıt deposu 10.8 lt
Egzost çıkışı Euro 3 normlarında

 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.