www.piaggiomotor.com Alan Adresi Satılıktır. Teklif vermek için tıklayınız.
This domain (piaggiomotor.com) is for sale . To bid , click here .

Piaggio / X10 350 i.e Executive ABS 
 
Piaggio / X10 350 i.e Executive ABS

Karşınızda yeni Piaggio'nun en yeni üyesi X10. İtalyan "maxi scooter" konseptinin en büyük temsilci olan Piaggio yeni X10 ile size maksimum performans ve konforu sunuyor. Yirmi yıldır Hexagon, X8, X9 ve XEvo modelleri ile yaklaşık 400.000 adetlik satış ile büyük başarı elde etmiştir. Şimdi en son modeli X10 ile bu başarısını devam ettiriyor.

Tasarım

Piaggio X10, zarif tasarıma sahip, en gelişmiş hareketlilik şartlarına uyacak şekilde tasarlanmış yeni nesil bir araçtır. Büyük oranda konfor ve direksiyon hakimiyetine sahiptir, bu sayede uzun mesafelerde çok konforlu yolculuk yapılabilir ve aynı zamanda şehir içinde tamamen güvenli seyahat edilebilir. Piaggio X10, altlık, aydınlatma lambası, 12V soket içeren ve iki adet flip-up kaskı rahat sığacak genişlikteki kask alanı ve ayak kalkanının arka plakasındaki üç adet torpido gözü sayesinde şehirli sürücülere mükemmel yük kapasitesi sağlar.

Piaggio X10'a bindiğinizde zengin ve eksiksiz gösterge paneli gözünüze ilişir. Ekranda ortalama ve anlık yakıt tüketimi, ortalama ve maksimum hız, otonomi, akaryakıt ve soğutma sıvısı derecesi, seyahat süresi, saat, buz alarmlı ortam sıcaklığı, motor kontrol voltajına ilişikin bilgiler dahil birçok bilgi gösterilebilir.

Teknik detaylar

Zarif ve hoş, kondorlu ve işlevsel aynı zamanda güvenli, eğlenceli ve yüksek performanslı yeni Piaggio X10, 2 farklı motor seçeneği ile Türkiye'de satışa sunulacaktır. En tecrübeli ve bilgili, sürekli en iyi performans, kompatlık ve düşük güç tüketimi arayışında olan sürücüler yeni Piaggio 350 motorunu tercih edecektir. X10, 400 cc (33,3 CV) motora nazaran maksimum güç çıkışı ve mükemmel bir maksimum tork değeri (32,3 Nm) sağlarken aynı zamanda toplam boyutlar, ağırlık ve güç tüketimini 300 seviylerinde ve bakım masraflarını daha da düşük seviyede tutar.

Piaggio X10, ön tarafında 280 mm çift disk ve arka tarafında 240 mm tekli disk bulunan gelişmiş bir frenleme sistemi ile donatılmıştır, standart olarak kombine frenleme sistemi mevcuttur ve isteğe bağlı olarak ABS/ASR çift sistemi bulunmaktadır. Kombine frenleme sayesinde sağ manivela yalnızca ön kaliperlerin birinde çalışır, sol manivela ile diğer ön kaliperi ve arka kaliperi kullanabilirsiniz. Daha yüksek frenleme performansı sağlarken aynı zamanda optimum hakimiyeti zorlaştıran zorlu yüzeylerde ön tekerleğin erken kilitlenmesini önlemek için bir bölme supabı arka frenin basıncına bağlı olarak ön frenin basıncını ayarlayabilir.
 

Motor Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
Silindir hacmi 330 cc
Max güç 33.3 hp 8.250 rpm'de
Max tork 32.3 Nm 6.250 rpm'de
Besleme Elektronik enjeksiyon
Soğutma Sıvı
Debriyaj Yağlı tip çok diskli
Vites Değişken akışlı aktarım sistemi
Arka fren 240 mm çelik disk ile
Ön fren 280 mm çift çelik disk ile
Ön lastik İç lastiksiz 120/70 - 15"
Arka lastik İç lastiksiz 150/70 - 13"
Uzunluk 2.265 mm
Genişlik (En geniş yer) 800 mm (aynasız)
Aks aralığı 1.625mm
Sele yüksekliği 760 mm
Yakıt deposu 15 litre (2 litre yedek içinde)
Egzost çıkışı Euro 3 normlarında

 
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Piaggio nun orjinal sitesinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez. Sitenin sadece ismi satılıktır içerikler dahil değildir.